Studia : Plan zajęć

Matematyka Finansowa 1-go stopnia

II rok

poniedziałek 10:15 - 12:00 Topologia - ćwiczenia
grupa A: Akademicka 2, s. 209
dr Justyna Makowska
12:00 - 20:20 CEN
ul. Świerkowa 20
wtorek 8:15 - 10:00 Algebra I - ćwiczenia
grupa A: Akademicka 2, s. 217
dr Agnieszka Stocka
10:15 - 12:00 Badania operacyjne - wykład
Akademicka 2, s. 117
dr Jarosław Kotowicz
12:15 - 14:00 Topologia - wykład
Akademicka 2, s. 100
dr Tomasz Goliński
16:15 - 18:00 Badania operacyjne - laboratorium
grupa A1: Akademicka 2, s. 017
dr Jarosław Kotowicz
środa 8:15 - 10:00 Rachunek prawdopodobieństwa I - wykład
Akademicka 2, s. 100
dr Urszula Ostaszewska
10:15 - 12:00 Pracownia programowania I - laboratorium
grupa A2: Akademicka 2, s. 201
dr Aneta Sliżewska
10:15 - 12:00 Pracownia programowania I - laboratorium
grupa B: Akademicka 2, s. 017
dr Marzena Szajewska
zajęcia od 01.12.
12:15 - 14:00 Algebra I - wykład
Akademicka 2, s. 117
dr hab. Ryszard Andruszkiewicz, prof. UwB
16:15 - 19:00 Analiza matematyczna III - ćwiczenia
grupa A: Akademicka 2, s. 209
mgr Barbara Pietruczuk
16:15 - 18:00 Algebra I - ćwiczenia
grupa B: Akademicka 2, s. 217
mgr Mateusz Woronowicz
czwartek 8:15 - 10:00 Pracownia programowania I - laboratorium
grupa A1: Akademicka 2, s. 017
mgr Mateusz Woronowicz
8:15 - 10:00 Topologia - ćwiczenia
grupa B: Akademicka 2, s. 217
dr Justyna Makowska
12:15 - 15:00 Analiza matematyczna III - ćwiczenia
grupa B: Akademicka 2, s. 114
dr Krzysztof Zajkowski
15:15 - 17:00 Badania operacyjne - laboratorium
grupa A2: Akademicka 2, s. 201
mgr Joanna Zonenberg
16:15 - 18:00 Rachunek prawdopodobieństwa I - ćwiczenia
grupa B: Akademicka 2, s. 216
dr Urszula Ostaszewska
17:00 - 18:30 J.angielski - ćwiczenia
grupa I: Akademicka 2, s. 117
dr Agnieszka Dzięcioł
18:35 - 20:05 J.angielski - ćwiczenia
grupa II: Akademicka 2, s. 117
dr Agnieszka Dzięcioł
piątek 8:15 - 10:00 Rachunek prawdopodobieństwa I - ćwiczenia
grupa A: Akademicka 2, s. 100
mgr Robert Jankowski
8:15 - 10:00 Badania operacyjne - laboratorium
grupa B: Akademicka 2, s. 017
dr Jarosław Kotowicz
10:15 - 12:00 Pracownia programowania I - laboratorium
grupa B: Akademicka 2, s. 201
dr Marzena Szajewska
zajęcia od 01.12.
12:15 - 15:00 Analiza matematyczna III - wykład
Akademicka 2, s. 100
dr Krzysztof Zajkowski
Uwagi do prezentowanego tutaj planu zajęć proszę kierować do: office@math.uwb.edu.pl .