To jest tekst wyrównany do lewej. L^{A}TEX nie składa tu wierszy jednakowej długości.

To jest tekst wyrównany do lewej. L^{A}TEX nie składa tu

także wierszy

z zachowaniem jednakowej długości.

To jest tekst wyśrodkowany.

Tu również wiersze jednakowej długości nie są dla L^{A}TEX-a priorytetem.