Ala  ma  kota
Ala  ma  kota

Ala ma ..................... kota

a Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

b Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Kolumna 35mm  Kolumna 55mm  Kolumna 46.5mm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum placerat lacus ut est vulputate tincidunt. Morbi eu mauris velit. Morbi sed mauris sit amet urna porta accumsan. Suspendisse id felis nec est imperdiet pulvinar eu iaculis erat. In rutrum consequat tellus, eget accumsan lacus semper sit amet.

e (Etap 1.) start sytemu (Etap 2.) wczytanie BIOSu z pamięci EPROM na płycie głównej (Etap 3.) identyfikacja dysków (Etap 4.) identyfikacja dysku startowego (Etap 5.) odczytanie sektora MBR z dysku startowego (Etap 6.) uruchomienie kodu inicjującego z MBR (Etap 7.) odczytanie pierwszego sektora aktywnej partycji z dysku startowego (Etap 8.) zainicjowanie systemu operacyjnego

f 1. start sytemu

2. wczytanie BIOSu z pamięci EPROM na płycie głównej

3. identyfikacja dysków

4. identyfikacja dysku startowego

5. odczytanie sektora MBR z dysku startowego

5.1. odczytanie tablicy partycji dysku 5.1.1. numer sektora startowego 5.1.2. rozmiar partycji 5.1.3. identyfikator typu partycji 5.1.4. partycja aktywna

5.2. odczytanie kodu inicjującego

6. uruchomienie kodu inicjującego z MBR

7. odczytanie pierwszego sektora aktywnej partycji z dysku startowego 8. zainicjowanie systemu operacyjnego

g (Etap 1.) start sytemu (Etap 2.) wczytanie BIOSu z pamięci EPROM na płycie głównej (Etap 3.) identyfikacja dysków (Etap 4.) identyfikacja dysku startowego (Etap 5.) odczytanie sektora MBR z dysku startowego

(Etap 5.)(a) odczytanie tablicy partycji dysku (Etap 5.)(b) identyfikacja partycji aktywnej (Etap 5.)(c) odczytanie kodu inicjującego

(Etap 6.) uruchomienie kodu inicjującego z MBR (Etap 7.) odczytanie pierwszego sektora aktywnej partycji z dysku startowego (Etap 8.) zainicjowanie systemu operacyjnego

h