Ogłoszenie
Nieaktualne

Wirtualne Dni Otwarte

Tu kandydaci dowiedz± się, czego naucz± się na wymarzonym kierunku i gdzie mog± po nim pracować. Do tego rekrutacja krok po kroku oraz mnóstwo informacji o uczelni, kampusie i Białymstoku. Nie zabraknie też filmowych niespodzianek, a jedn± z nich przygotowali sami  studenci uczelni. Takie będ± Wirtualne Dni Otwarte na Uniwersytecie w Białymstoku.

- Z powodu epidemii musieli¶my zrezygnować w tym roku z tradycyjnych dni otwartych. W zamian zapraszamy przyszłych studentów na spotkanie online. Specjalnie dla nich przygotowali¶my Wirtualne Dni Otwarte, które rusz± już dzi¶ - mówi Agnieszka Jabłońska-Perkowska, kierownik Działu Promocji na Uniwersytecie w Białymstoku.

Każdy znajdzie je bez problemu. Wystarczy na naszej głównej stronie internetowej klikn±ć w baner: Wirtualne Dni Otwarte.

- Wirtualne Dni Otwarte to najważniejsze informacje w jednym miejscu. Przyszli studenci znajd± tu pełn± ofertę edukacyjn± Uniwersytetu w Białymstoku. Dowiedz± się, czego naucz± się na wymarzonym kierunku i gdzie mog± po nim pracować. A że ofertę mamy bardzo bogat± - blisko 30 kierunków studiów -  każdy znajdzie co¶ dla siebie – dodaje Agnieszka Jabłońska–Perkowska.

WDO to także prosta i przejrzysta rekrutacja krok po kroku – czyli jak znaleĽć, a póĽniej zarejestrować się na wymarzone studia oraz mnóstwo informacji o uczelni. Zainteresowani mog± zajrzeć m.in. do nowoczesnego kampusu UwB. To na jego terenie powstaje obserwatorium astronomiczne z planetarium!

Nie zabraknie też zdjęciowych i filmowych niespodzianek. Specjalny spot dla przyszłych studentów UwB nagrali obecni studenci uczelni. Do studiowania na uniwersytecie zaprasza również rektor prof. Robert Ciborowski. A na deser można wybrać się w filmow± podróż po Białymstoku i Podlasiu.

Wirtualne Dni Otwarte będ± dostępne przez cały okres trwania rekrutacji. Co ważne, strona będzie aktualizowana. Pojawi± się kolejne informacje i ciekawostki z życia uczelni, także filmowe. Będzie też czat rekrutacyjny: na pytania kandydatów odpowiedz± specjali¶ci od rekrutacji. Akcja będzie prowadzona równolegle na Facebooku, dlatego warto ¶ledzić także fanpage UwB.

Uniwersytet w Białymstoku to największa uczelnia w północno-wschodniej Polsce. Oferuje kierunki społeczne, humanistyczne, ¶cisłe i przyrodnicze. Funkcjonuj± u nas również trzy szkoły doktorskie. Obecnie na UwB kształci się około dziesięciu tysięcy studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych.

Szczegóły na stronie: https://www.uwb.edu.pl/oferta-edukacyjna-uwb
Ogłoszenie zamieszczone: 2020-06-16 10:27, ważne od: 2020-06-16 do: 2020-09-30.
Więcej ogłoszeń...