Witamy !

Sekretariat

Godziny pracy
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Przyjmowanie interesantów
poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 9:00 - 15:30
Telefon
85 738 8279
Fax
85 738 8300
Adres e-mail
office@math.uwb.edu.pl
Ruszyła rejestracja na kierunki:
matematyka oraz informatyka i ekonometria
Kandydacie !
  1. Aby zarejestrować się przejdź na stronę Internetowej Rejestracji Kandydatów i załóż nowe konto
  2. Informacje o kierunkach znajdziesz TUTAJ
  3. Podstawowe informacje dla kandydatów są TUTAJ
  4. Opisy kierunków i zasad rekrutacji można odszukać na stronie IRK
  5. Informacje o dyżurach Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (pomoc techniczna i pełna informacja na temat rekrutacji), jej siedzibie oraz jej dane teleadresowe znajdziesz TUTAJ
Studiuj z nami. Zapraszamy !

Plan zajęć

  1. poniedziałek
  2. wtorek
  3. środa
  4. czwartek
  5. piątek
Aktualizacja: 2017-03-21

Konkurs na stanowisko asystenta w Instytucie Matematyki

Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki UwB za zgodą Rektora UwB ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Instytucie Matematyki.

Więcej...

Kwalifikacje pedagogiczne

Centrum Edukacji Ustawicznej UwB prowadzi nabór na specjalizację nauczycielską w roku 2017/18.

Więcej... Więcej ogłoszeń...

21. Piknik Naukowy

2017-06-03, Stadion Narodowy, Warszawa

W sobotę 3 czerwca odbył się w Warszawie 21. Piknik Naukowy organizowany przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. Tematem przewodnim była w tym roku Ziemia. Wydział Matematyki i Informatyki zaproponował szereg konkursów i eksperymentów pod hasłem "Ziemia geometrycznie". Imprezę prowadzili studenci II i III roku matematyki, koordynowała dr Anna Rybak. W naszej imprezie jak co roku bierze udział nasz zaprzyjaźniony gość - Istvan Lenart z ELTE University w Budapeszcie.

Więcej...

Piknik Wydziałów Nauk Ścisłych

2017-06-01, godz. 18:00, Łąka za Wydziałem Fizyki

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów zapraszamy wszystkich Pracowników i Studentów na PIKNIK WYDZIAŁÓW NAUK ŚCISŁYCH!

Więcej... Więcej wydarzeń...

Ostatnio wydane publikacje

  1. A. Dobrogowska, G. Jakimowicz
    Factorization method and second order q - and (q,h) - difference equations
    International Conference on Numerical Analysis and Applied Mathematics 2016, ICNAAM 2016, Rhodes, Greece, Sep 19-25, REGALSCOPE LIMITED 1 Pallados Street, PC 8046, Paphos, CYPRUS (conf. org.) (T. E. Simos, Ch. Tsitouras Ed(s).), AIP Conf. Proc. vol. 1863, (publ. by) American Institute of Physics, 2017, pp. 1-4, (article identifier140005).
    DOI10.1063/1.4992312
  2. E. Girejko, A.B. Malinowska, E. Schmeidel, M. Zdanowicz
    Cucker-Smale model with the Hahn operator
    International Conference on Numerical Analysis and Applied Mathematics 2016, ICNAAM 2016, Rhodes, Greece, Sep 19-25, REGALSCOPE LIMITED 1 Pallados Street, PC 8046, Paphos, CYPRUS (conf. org.) (T. E. Simos, Ch. Tsitouras Ed(s).), AIP Conf. Proc. vol. 1863, (publ. by) American Institute of Physics, 2017, pp. 1-4, (article identifier 140011).
    DOI10.1063/1.4992318
  3. T. Odzijewicz, E. Schmeidel, B. Łupińska
    Some properties of generalized fractional integrals and derivatives
    International Conference on Numerical Analysis and Applied Mathematics 2016, ICNAAM 2016, Rhodes, Greece, Sep 19-25, REGALSCOPE LIMITED 1 Pallados Street, PC 8046, Paphos, CYPRUS (conf. org.) (T. E. Simos, Ch. Tsitouras Ed(s).), AIP Conf. Proc. vol. 1863, (publ. by) American Institute of Physics, 2017, pp. 1-4, (article identifier 140010).
    DOI10.1063/1.4992317
  4. P. Hachuła, M. Nockowska-Rosiak, E. Schmeidel
    An analysis of dynamics of discrete demand-inventory model with bifurcation diagrams and phase portraits
    International Conference on Numerical Analysis and Applied Mathematics 2016, ICNAAM 2016, Rhodes, Greece, Sep 19-25, REGALSCOPE LIMITED 1 Pallados Street, PC 8046, Paphos, CYPRUS (conf. org.) (T. E. Simos, Ch. Tsitouras Ed(s).), AIP Conf. Proc. vol. 1863, (publ. by) American Institute of Physics, 2017, pp. 1-4, (article identifier 140009).
    DOI10.1063/1.4992316
  5. R. Andruszkiewicz, M. Woronowicz
    On additive groups of associative and commutative rings
    Quaest. Math. 40 (2017), no. 4, 527-537.
    DOI10.2989/16073606.2017.1302019
Więcej...
Uwagi do prezentowanych tutaj danych bibliograficznych proszę kierować do: libmaster@math.uwb.edu.pl .