Witamy !

Sekretariat

Godziny pracy
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30
Przyjmowanie interesantów
poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 9:00 - 15:30
Telefon
85 745 7544
Fax
85 745 7545
Adres e-mail
office@math.uwb.edu.pl

Nabór na Studia Podyplomowe Matematyki

Zapraszamy do podjęcia studiów podyplomowych na Wydziale Matematyki i Informatyki

Trwa rekrutacja na Studia Podyplomowe Matematyki w roku akademickim 2014/2015. Więcej informacji i rekrutacja kandydatów na stronie https://irk-sp.uwb.edu.pl

Więcej... Więcej ogłoszeń...

Ostatnio wydane publikacje

  1. J. Mikołajski, E. Schmeidel, J. Zonenberg
    Comparison of boundedness of solutions of differential and difference equations
    Recent Results in Pure and Applied Mathematics, Podlasie 2014 (A. Gomolińska, A. Grabowski, M. Hryniewicka, M. Kacprzak, E. Schmeidel Ed(s).), Białystok Technical University Publishing Office, 2014, pp. 65-72.
  2. J. Krempa, A. Stocka
    Corrigendum to “On some sets of generators of finite groups” [J. Algebra 405 (2014) 122–134]
    J. Algebra 408 (2014), no. 15, 61-62.
    DOI10.1016/j.jalgebra.2014.03.011
  3. M. Szajewska
    Faces of platonic solids in all dimensions
    Acta Cryst. A 70 (2014), no. 4, 358-363.
    DOI10.1107/S205327331400638X
  4. B. Kwaśniewski
    Topological freeness for Hilbert bimodules
    Israel J. Math. 199 (2014), no. 2, 641-650, (published on-line in 2013).
    DOI10.1007/s11856-013-0057-0
  5. M. Mączyński
    On some consequences of the functional generalization of the parallelogram identity
    Demonstratio Math. 47 (2014), no. 2, 496-506.
    DOI10.2478/dema-2014-0040
Więcej...
Uwagi do prezentowanych tutaj danych bibliograficznych proszę kierować do: libmaster@math.uwb.edu.pl .