dr hab. Alina Dobrogowska : Publikacje

  1. A. Dobrogowska
    Modelowanie matematyczne zjawisk przyrodniczych
    Misja Bioróżnorodność, Uniwersytet w Białymstoku, 2023, pp. 151-155.
  2. A. Dobrogowska, G. Jakimowicz
    A new look at Lie algebras
    J. Geom. Phys. 192 (2023), 1-17.
    DOI: 10.1016/j.geomphys.2023.104959
  3. A. Dobrogowska, G. Jakimowicz, M. Szajewska
    On Some Structures of Lie Algebroids on the Cotangent Bundles
    Geometric Methods in Physics XXXIX, Workshop, Białystok, Poland, 2022, (P. Kielanowski, A. Dobrogowska, G. A. Goldin, T. Goliński Ed(s).), Trends in Mathematics , (publ. by) Birkhauser Verlag, 2023, pp. 169-176.
    DOI: 10.1007/978-3-031-30284-8_16
  • * Student
Uwagi do prezentowanych tutaj danych bibliograficznych proszę kierować do: libmaster@math.uwb.edu.pl