Witamy !

Rekrutacja 2021/2022
Informacja dla kandydatów na Wydziale Matematyki
rekrut@math.uwb.edu.pl
Harmonogram
Internetowa Rejestracja Kandydatów
Zapraszamy !

Rozkład zajęć

Aktualizacja: 2021-04-13

Rozkład zajęć w systemie USOS

Sekretariat

Godziny pracy
pn. - czw.: 8:00 - 15:30
pt.: 8:00 - 14:00
Przyjmowanie interesantów
pn., wt., śr.: 9:00 - 15:30
pt.: 9:00 - 14:00
Pokój
2009
Telefon
85 738 8284
Fax
85 738 8313
Adres e-mail
office@math.uwb.edu.pl

Na wakacjach spotkałem matematykę

Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki przy Wydziale Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku ogłasza konkurs Na wakacjach spotkałem matematykę.

Więcej...

Wirtualne Dni Otwarte

Studiuj na UwB

Aktualna oferta edukacyjna, mnóstwo ciekawostek o uczelni, Białymstoku i regionie, do tego filmowe niespodzianki, a wśród nich bajkowa podróż po kampusie w towarzystwie Krystyny Czubówny.

Więcej... Więcej ogłoszeń...

Brak aktualnych wydarzeń.Minione wydarzenia...



Ostatnio wydane publikacje

  1. M. Pankov, K. Petelczyc, M. Żynel
    Generalized Grassmann graphs associated to conjugacy classes of finite-rank self-adjoint operators
    Linear Algebra Appl. 627 (2021), 1-23.
    DOI:  10.1016/j.laa.2021.06.004
  2. B. Kwaśniewski, R. Meyer
    Essential Crossed Products for Inverse Semigroup Actions: Simplicity and Pure Infiniteness
    Doc. Math. 26 (2021), 271-335, (Published online: April 2021).
    DOI:  10.25537/dm.2021v26.271-335
  3. A. Dobrogowska, G. Jakimowicz
    Generalization of the concept of classical r-matrix to Lie algebroids
    J. Geom. Phys. 165 (2021), 1-15, (Available online: 26.03. 2021, article no 104227).
    DOI:  10.1016/j.geomphys.2021.104227
  4. S. Breaz, T. Brzeziński
    The Baer-Kaplansky theorem for all abelian groups and modules
    Bull. Math. Sci. (2021), (on-line first).
  5. K. Petelczyc, K. Prażmowski, M. Żynel
    Geometry of the parallelism in polar spine spaces and their line reducts
    Ars Math. Contemp. (2021), (on-line first).
    DOI:  10.26493/1855-3974.2201.b65
Więcej...
Uwagi do prezentowanych tutaj danych bibliograficznych proszę kierować do: libmaster@math.uwb.edu.pl